Karta Extra

DYQANET


Yogurteria

ADRESA:

Rruga Ibrahim Rugova
1000 - Tiranë

telefon:

0696737945

E-mail:

[email protected]Yogurt, Frozen yogurt (FroYo), akullore me Kos, Ky është produkti ynë!

Propozimi më i ri për shijen e akullores. Yogurti është akullore me bazë qumështi pa yndyrë dhe kosi. Ajo mund të zbukurohet dhe përzihet me të gjitha shijet që dëshironi, fruta të freskëta, çokollatë të bardhë të shkrirë, luleshtrydhe, çokollatë me qumësht dhe lajthi, bajame, copa amaretash, etj...
 
Nuk po mburremi, por krenohemi me banakun tonë, rreth 80 lloje shijesh të ndryshme frutash të freskëta, çokollatash, reçelësh, frutash të thata dhe karamele shumëngjyrëshe.
 
I shëndetshëm, i lehtë, me pak kalori, shumë i shijshëm dhe mbi të gjitha shkon dhe shijon me çdo gjë tjetër.
 
 
            PËRFITONI 2 PIKË PËR ÇDO 100 LEKË!