Karta Extra

DYQANET


Pelinku Concord 0

ADRESA:

Rr "5 Maji", Concord Center
1000 - Tiranë

telefon:

0693468888Firma jonë është lider në tregtimin e veshjeve të modës së fundit me cilësi shumë të mirë dhe çmime konkuruese për tregun vendas.

Ne ju ofrojmë, ndër të tjera, xhinse për vajza, djem dhe fëmijë, pantallona, kostume sportive, funde, fustane, aksesorë si: çanta, rripa, shaje, këpucë, etj..

Jeni të mirëpritur të vizitoni në dyqanet tona në Tiranë në qendrat tregtare Kristal dhe Concord Center.

 

            PËRFITONI 2 PIKË PËR ÇDO 100 LEKË!