Karta Extra

DYQANET


Max Optika M.Shyri

ADRESA:

Rr "Myslym Shyri"
1000 - Tiranë

telefon:

0694000613Max Optika është rrjeti i parë i shitjes me pakicë të produkteve për kujdesin e syrit duke operuar në 21 dyqane në Shqipëri dhe Kosovë.
 
Dyqanet Max Optika sot janë pikat e referimit jo vetëm për ata që kanë nevojë për një vizitë optometrie dhe syze, por edhe për ata që janë në kërkim të dhuratava të çmuara apo aksesorëve të modës si syzet e diellit ose ato optike, tek ne do të gjeni koleksionet më të fundit me çmimet më të mira në treg.

MaxOptika ju ofron klientëve të saj një përzgjedhje të gjerë të skeletesh, syzesh dhe lentesh që i përshtaten të gjitha nevojat dhe preferencat tuaja. Mundësia e zgjedhjes së skeleteve dhe syzeve të diellit janë të gjera dhe të larmishme; Top Brands nga Vogue, Bvlgari, Prada, Dolce&Gabbana, Persol, Ray Ban, Fendi, Flair, Roberto Cavalli, Maui Jim, Police, Chopard, Givenchy dhe shumë më tepër.
 
 
            PËRFITONI 2 PIKË PËR ÇDO 100 LEKË!