Karta Extra

DYQANET


Tulips Zone

ADRESA:

Rr "Kavajes"
1000 - Tiranë

telefon:

0698252333

E-mail:

lorenc.goga@gmail.comTek ne do të gjeni këpucë 100% lëkure, atlete, bluza dhe pantallona.

Të gjitha produktet e reklamuara mund ti shikoni nga afër tek dyqani jonë!